Butrint Imeri premton se do na e bëjë dimrin verë

By

Vitin 2020 e përmbylli me këngën “Phantom” e cila ta ni ka arritur 10 milionë shikime në Youtube.

Me këtë rast, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Butrint Imeri falënderoi për të gjithë mbështetjen dhe për të njoftuar të gjithë se po përgatit një surprizë për fansat e tij.

“Shumë shpejt ni befasi që ka me na nxehe n’kete kohë”, shkruan ai ndër të tjerash në postimin e tij në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Artikuj të ngjashëm