Brenda shtëpisë së Gjikos dhe Elitës – moderatorja zbulon këndin e saj

By

Tash që është bërë nënë, për flokët e saja stilisi vjen e kujdeset në ambientet e shtëpisë.

Moderatorja kosovare Elita Rudi, e martuar me reperin Gjiko, ka një muaj që ka sjellë në jetë një vogëlush të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

E derisa ajo ka nevojë të rregullohet e t’i trajtojë flokët e saja, këtë vjen e e bën stilisti në shtëpinë e çiftit.

Rudi madje ka zbuluar përmes një fotografie një pjesë të vogël të shtëpisë së saj, pranë një  pasqyre e ky duket të jetë këndi i saj i preferuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm