Këngëtarja shqiptare gjen dashurinë në Amerikë

By

Një tjetër këngëtare shqiptare ka nisur jetë përtej oqeanit dhe kjo jo pa arsye por për shkak të dashurisë.

Fjala është për Barbana Dinin.

Këngëtarja e njohur është fejuar së fundmi.

Prive.al mëson se personi që i ka marrë zemrën është një shqiptar që jeton në Amerikë.

Partneri i Barbanës, biznismen me origjinë shkodra i ka propozuar së fundmi bukuroshes e cila sigurisht ka thënë po!

Urime çiftit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm