Bleona shpërthen duke sharë Arjan Çanin

By

E ftuar në emisionin Opinion për të rrëfyer eksperiencën e saj amerikane, këngëtarja shqiptare i është kundërvënë Iva Tiços në panel, për ato që gazetarja pati thënë në nëntor kur Bleona doli me fustanin e rrjetës në AMA.

“Ti Iva nuk e pëlqeve fustanin tim. E pres atë reagim nga injorantët, jo nga ty. Cfarë lidhje ke ti me modën njëherë që të komentosh veshjen time. Apo tani që dola unë në Vevo, fillove të thuash fjalë të mira.” – ngriti zërin Bleona, ndërsa gazetarja i hapi rrugë.

Revoltën e shprehu dhe për gazetarin e Zonë e Lirë duke thënë, “Arian Çani është një copë idjoti.” Gazetari pati shpikur dy vargje që sipas Bleonës, e ofendojnë: “O Bleona, o Bleona i ke b*thët si vagona”. Ndër vite, dyshja ka pasur fërkime duke thumbuar njëri-tjetrin. /lapsi.al/

Artikuj të ngjashëm