Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

By

Rona Nishliu është bërë sërish nënë.

Këngëtarja solli në jetë sot një djalë i cili quhet Bardhyl.

Artistja hyri në Instagram për të ndarë lajmin e mrekullueshëm me ndjekësit e saj dhe për të shprehur emocionet pas lindjes.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm