Beatrix Ramosaj me ndryshime në trupin e saj (FOTO)

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk është dhe shumë aktive në muzik kohëve të fundit.

Por dhe pse jo aktive ajo ka adhuruesit e saj që i qëndrojnë mbrapa e presin me padurim projektet e reja të këngtares.

Një vendimi që ka marrur sot ajo e ka prezantuar për të gjithë ndjekësit e saj pasi që ka bërë një tattoo të re.

Ne pjesën e fundit të dorës ajo ka bërë tattoo një trëndafil, ku me këtë rast nuk kan munguar as komentet pozitive të familjarve të saj, si Alban dhe Argjentina Ramosaj të cilët e kanë pëlqyer tatton e re të artistës.

Me fotografinë e tattoo ajo ka bashkangjitur dhe një thënie të shkrimtares angleze Anne Bronte. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm