Rekord klikimesh për këngën e re të Fifit me Bardhin dhe DJ Gimi (FOTO)

By

Pak orë më parë është lansuar projekti i shumëpritur mes Fifit, Bardhit dhe DJ Gimi.

Kënga ‘Du & Ich’ ka shënuar rekord klikimesh në YouTube pasi për pak orë ka arritur 200 mijë shikime.

Kjo dëshmon se kënga është një hit i padiskutueshëm dhe është pëlqyer shumë nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm