Era Istrefi sot ka festë!

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Era Istrefi, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 28 vite jetë.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar disa foto nga kjo ditë e rëndësishme e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Padyshim që një urim publik nga motra e saj Nora, nuk kishte se si të mungonte.

Ajo postoi një video me të hyrë mesnata ku dhe e surprizoi Erën në ditëlindjen e saj.

 

Prive i uron këngëtares edhe 100 vite të lumtura. /Prive.a

Artikuj të ngjashëm