Këngëtarja e njohur shqiptare, bëhet teze për herë të dytë

By

Një nga kënaqësitë më të veçanta të jetës është momenti, kur bëhesh teze.

Edhe Adelina Berisha po e përjeton këtë kënaqësi – për herë të dytë!

Ajo hyri në Instagram duke postuar në Instastory duke bërë publik lajmin e ëmbël.

“Ndihem shumë e lumtur që u bëra teze për herë” – shkruan ajo duke falënderuar edhe motrën e saj që e bëri personin më të lumtur në botë.

Nëna dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore, dhe bebja e vogël quhet Ledora Rozë Mala.

Kujtojmë që muaj më parë, Adelina ishte në një nga intervistat për të veçanta të Prive për të rrëfyer 10 gjëra për veten e saj që nuk i dinim më parë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm