Reperi që bashkëpunoi me Elvanën rrezikon 15 vjet burg

By

Ty Dolla $ign po akuzohet për porsedim të kokainës dhe marihuanës.

Sipas TMZ, reperi33-vjeçar u ngarkua me tri akuza, atë për posedim të kokainës, posedim të THC dhe një lloji tjetër tëdrogës.

Nëse dënohet, ai mund tëmarrë deri në 15 vjet burg.

Arrestimi i tij u bë nga policia në Atlanta, ku thuhet se iu gjet drogë në çantën e tij por njëzëdhënës i reperit thotë se çështja është edhe një hap më afër zgjidhjes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm