Pas takimit të djeshëm me Bleron, Afronën sot e gjejmë krejt diku tjetër

By

Njëri ndër çiftet më të famshme shqiptare janë padyshim këngëtari Blero dhe bukuroshja Afrona Dika.

Dyshja tash e një kohë po mbajnë lidhjen e tyre në distancën mes Kosovës dhe Zvicrrës teksa e vetmja mundësi takimi po mbeten vikendet ku shohim artistin edhe nëpër mbrëmje muzikore atje.

Dita e djeshme ishte mjaft e ngjeshur për dyshen pasi u panë të shoqëruar pothuajse tërë ditën duke lënë kështu hapsirë që mbrëmjen Blero ta kalojë duke performuar.

Takimi i tyre për këtë herë duket se mbaroi pikërisht mbrëmjen e kaluar pasi që dita e sotme Afronën e gjenë krjet dika tjetër.

Bukuroshja ka udhëtuar me disa miq të saj në njërin prej vendeve më të bukura të Zvicrrës për të kaluar ditën e sotme teksa këtë herë me të nuk u pa i dashuri i saj Blero.

Ajo nuk la pa ndarë me publikun edhe disa fotografi të mrekullueshme nga ky udhëtim./Prive.al/

afrona

Artikuj të ngjashëm