Koronavirusi, frika e Lorit! (VIDEO)

By

Shpërthimi i pandemisë gjithandej globit, po frikëson gjithë njerëzimin.

Shifrat e vdekjeve dhe të të prekurve nga koronavirusi janë të frikshme.

Këngëtarja e njohur Lori, në një intervistë për emisionin Prive, ka folur rreth kësaj situate dhe për frikën që ka.

Përveç kësaj, ajo zbuloi edhe planet e saj në muzikë.

Ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm