Këngëtarja e famshme sot feston ditëlindjen ! (FOTO)

By

Pa asnjë pikë dyshimi ajo ishte dhe vazhdon të mbetet njëra prej këngëtareve më të mira që ka populli shqiptar.

Fjala është për Aurela Gaçen e cila sot ka një ditë speciale pasi kremton 42 vjetorin e lindjes së saj.

Me një karrierë prej një gjigandeje ajo jo pak herë është cilësuar nga kolegët e saj si më e mira në këtë sferë e shtoj kësaj faktin e shumë çmimeve që ajo morri nëpër festivale të cilat i vulosin edhe më tepër fjalët e thëna për të.

E veçantë në muzikë, e veçantë edhe në përshkrimin e saj që bëri me këtë rast. Këto janë fjalët që Aurela shkroi në profilin e saj në Instagram duke i bashkangjitur këtë fotografi mjaft interesante. /Prive.al/

aurelagaceofficial:UOOOO UOOOO MOTRAAAAA , PO VAJTE 42 KOKRRA MOJ LUMADHE EDHE NUK NXURE O TU BEFSHA …… EC PERPARA TE CAFSHA BALLIN ?. OK SOT 42 VJEC . KETE MA KUJTON VETEM PASAPORTA SE NE MENDJE E NE SHPIRT JAM 21 ME EKSPERIENCEN E NJE 42 VJECAREJE ?? , E ETUR TE JETOJ CDO SEKONDE TE JETES ME ENERGJI POZITIVE ?. Fotoja eshte bere para 2 ditesh ?me nje cike buzen shtrember , ??

 

Artikuj të ngjashëm