Nuk e konfirmon asnjëherë por Luana Vjollca sërish kapet mat me të dashurin (FOTO)

By

Luana Vjollca ende nuk e ka konfirmuar lidhjen e saj me Krenar Cocaj.

Këngëtarja/Prezantuesja e njohur shqiptare, asnjëherë nuk ka postuar fotografi me të edhe pse shpesh është kapur mat nga njerëzit të cilët më pas i kanë dërguar imazhet në redaksi të ndryshme.

Kjo ka ndodhur edhe sot pasi Luana dhe Krenari janë parë në një aeroport të Italisë duke lënë të kuptohet se çifti është nisur sërish për pushime bashkë.

Fotografia e mëposhtme e siguruar nga “JOQ” tregon sërish lidhjen e tyre të shumëpërfolur por asnjëherë të konfirmuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm