Ronela Hajati tha një gjë për dashurinë dhe ka shumë të drejtë!

By

Këngëtarja Ronela Hajati, gjatë kësaj jave ishte e ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova me Alaudin Hamitin, ku ka folur për personalen dhe karrierën e saj.

Hajati është pyetur nëse është në lidhje, mirëpo ajo e ka refuzuar një gjë të tillë duke thënë se është single, ndërsa për dashurinë, ka thënë se e konsideron më shumë si luks në jetë se sa një nevojë.

Dhe në këtë mendim të Ronelës, ka shumë të vërteta!

“Dashuria për mendimin tim është luks. Një njeri që ta bën ditën më të bukur. Nëse dashuria është nevojë, që të t’i mbushë boshllëqet, ti ke komplekse me veten”, ka deklaruar këngëtarja.

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm