Këngëtarja e famshme ndanë lajmin se u bë nënë për herë të tretë

By

Këngëtarja e famshme Ciara dhe bashkëshorti i saj atleti i Seattle Seahawks Russell Wilson njoftuan se fëmija i tyre i tretë kishte mbërritur të enjten. Emri i tij: Win Harrison Wilson.

Ciara, në një maskë të zezë me shkëlqim pas lindjes, i këndoi Win-it “Happy Birthday” në postimin e saj në Instagram.

Çifti njoftoi shtatzëninë në janar me foto nga një udhëtim në Turq dhe Caicos. Ata shkruan thjesht”Numri 3.” Pasi u martuan në korrik 2016, ata mirëpritën vajzën Sienna Princess në 28 Prill 2017. Ajo iu bashkua djalit të Ciara, Future Jr., nga një lidhje e mëparshme.

Wilson, 31 vjeçar, përjetoi një 2019 plot arritje. Ai u bë qendërmbrojtësi i parë i NFL me një rekord fitues në secilin prej tetë sezoneve të tij të parë në NFL. Dhe ai ka fitoren e fundit NFL në Super Bowl.

Sigurisht, të kesh një fëmijë është një fitore në mënyrën e vet.

Ciara, Russell Wilson and their two children standing in front of a Seahawks background.

Artikuj të ngjashëm