Gold Ag emocionon me fjalët dedikuar nënës (FOTO)

By

Shpesh herë, Gold Ag shfrytëzon rrjetet sociale për të treguar sa me vlerë është familja e tij, sidomos nëna e cila është personi më i shtrenjtë në jetën tonë.

Sërish këngëtari postoi një fotografi duke përqafuar nënën dhe ia dedikoi disa fjalë emocionuese.

“Tash e dikurë, me këmbë e me durë, kaluam së bashku çdo shkëmb e çdo gurë, prej kur isha i vogël e sot që u bëra burrë, vetëm emri yt NANË nuk më tradhtoi kurrë”, ka shkruar ai.

Nëse nuk e dini, Gold Ag jeton tash e shumë vjet me nënën pasi babai i tij ka ndërruar jetë kur artisti ishte fëmijë.

Ndryshe, Gold Ag para pak ditësh falënderoi të gjithë mbështetësit e tij pas një turneu të suksesshëm veror./Prive.al

Artikuj të ngjashëm