Aktorja Yllka Gashi humb babain

By

Dita e sotme është e vështirë për aktoren Yllka Gashi.

Ajo ka humbur një nga personat më të rëndësishëm të jetës së saj – babain e saj, veteranin e arsimit, Hafiz Gashi.

Lajmin e ka bërë të ditur motra e aktores, Donika përmes një postimi në rrjete sociale.

Kjo periudhë e vështirë për familjen e gjen Yllkën përtej oqeanit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku jeton me bashkëshortin dhe vajzën.

Ngushëllimet tona shkojnë për famijen Gashi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm