Njoftimi i ri i Almeda Abazit do të gëzojë të gjithë fansat e saj

By

Së fundmi, Alemda Abazi fotografitë një nga fotografitë e rralla të shtatzënisë së saj.

Aktorja dhe modelja është në pritje të fëmijës së dytë me Tolgahan Sayisman, dhe publikoi një fotografi në muajin e 9-të të shtatzënisë. Çifti do të bëhen prindër të një vajze dhe Efehan po bëhet një vëlla i madh.

Me publikimin e fotografisë ajo pati edhe një njoftim për të bërë.

Gjatë ditës së sotme ajo do të publikojë videon e saj të parë në Youtube ku do të flasë për shumë nga pyetjet e fansave të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm