Këngëtarit të njohur i vihet në ‘ndjekje’ Policia e Shtetit (FOTO)

By

Me sa e dimë ne ai është një djalë i urtë dhe nuk ka rekord kriminal.

Por Turjan Hyska paska lidhje me Policinë e Shtetit dhe ata i janë vënë në ndjekje.

Epo, jo në ndjekje në kuptimin bukfal të fjalës, por vetëm në rrjetet sociale.

Turi ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi, ku shfaqte se një llogari e Policisë së Shtetit në këtë rrjet i kishte bërë atij Folloë!

“Ajo që pritej ndodhi”, ka shkruar Turi me shaka, duke rrethekuar edhe pjesën ku shihet se Policia e shtetit po e ndjekë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm