Kida dhe Ariana Fejzullahu super shoqe, shihni çfarë dhurate i bëri këngëtarja

By

Familjarisht shumë të afërt me njëri tjetrin.

Kida dhe Ermal Fejzullahu, nuk janë vetëm kolegë të mirë e bashkëpunues në industrinë e muzikën.

Përveç se po sjellin një këngë të re bashkë, dyshja posedojnë edhe një bashkëpunim në të kaluarën, ndërsa muzika s’është e vetmja gjë që i lidh shumë.

Kida është shoqe shumë e mirë me Ariana Fejzullahun, bashkëshorten e Ermalit, me të cilën ai po pret edhe fëmijën e katërt.

Lëre se shkuan bashkë në pushime këtë vit, por Kida i ka dhuruar Arianës një parfum shumë të veçantë të markës së njohur Coco Chanel, të cilën vet Ariana e ka publikuar në Instagram, duke e falënderuar miken e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm