Këngëtari shqiptar shtrihet në spital nga COVID-19

By

Një tjetër personazh nga të famshmit tanë, që rezultoi pozitiv për koronavirus, është edhe Valton Krasniqi.

Me një foto nga spitali, ku këngëtari shihet i shtrirë, ai thotë ka rezultuar pozitiv, dhe se gjithë këtë kohë ai treguar pak skeptik për ekzistencën e virusit.

Ai bën thirrje që të gjithë të kenë kujdes, dhe të ruajnë familjet e tyre.

Më poshtë postimi i plotë i këngëtarit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm