Kujt do t’ia linte Besim Dina “Oksigjenin” nën udhëheqje?

By

Ai e krijoi dhe e rriti njërin ndër emisionet më të shikuara në Kosovë.

Ka dhjetë vjet që e drejton këtë show televiziv dhe në vend të Besim Dinës, zor se do mund të paramendohej tjetër kush.

I ftuar këtë javë në Prive për t’iu përgjigjur 25 pyetjeve, Dina ka folur goxha shumë për veten e tij.

“Kujt do t’ia linte emisionin nën udhëheqje”?

“Do doja ta shihja një femër në vend timin, e cila do e udhëhiqte me të njëjtën dinamikë”, ka thënë Dina. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm