Kështu e mbanë në formë trupin aktorja e serialit “O sa mirë” (FOTO)

By

Linda Jarani apo Rozi, vajza shkodrane e serialit “O sa mirë” përkundër faktit që në serial na dhuron karakterin e një vajze të ashpër të treves, e ka të pamundur ti fsheh linjat e saja trupore të cilat vërtetë janë për tu lakmuar.

Shumë shpesh shpërndan imazhe të ndryshme artistike nëpër rrjetet sociale ku hiret e sajë dalin në pah në mënyrë të mrekullueshme, ndërsa sot ajo ka uruar mirëmengjës me në foto duke vrapuar.

Duket që vrapimi në natyrë dhe ushtrimet e ndryshme qënkan sekreti i një fiziku të tillë si ky i Lindës/PRIVE.AL/

702f9fcfb7f6d5471e609cde2da12da4002960e8e0dcdcd7142f11ea1ce91829_full

linda-1

linda-3

 

Artikuj të ngjashëm