Këngëtari i famshëm sapo është bërë baba?

By

Ai e kishte thënë më parë në intervista se dëshirojnë shumë që ta provojë ndjesinë e të qenit baba.

Këngëtari i njohur italian, Tiziano Ferro ka publikua në llogarinë e tij në Instagram një fotografi ku shihej tek mbante në duar një bebe të porsalindur dhe shprehja në fytyrën e tij të jepte të kuptoje se ai po fluturon nga lumturia.

Image result for tiziano ferro

“Mrekullia absolute”, shkruan ai krahas fotos.

Por fëmija nuk është i tiji. Siç transmeton Revista Class, i kontaktuar nga gazeta Corriere, Tiziano ka hedhur poshtë aludimet duke deklaruar se fëmija nuk është i tiji.

Kujtojmë se Tiziano ka deklaruar në vitin 2010 se ai është gay. Kjo foto e postuar në instagramin e tij ka konfuzuar ndjekësit të cilët nuk i kursyen urimet për ‘babain’ e ri. /Prive.al

Image result for tiziano ferro

 

Artikuj të ngjashëm