Këngë të re nga Sinan Hoxha?!

By

Këngëtari Sinan Hoxha aktualisht është duke shijuar martesën e tij me Andrrën e kjo ka bërë që përkushtimin kryesor ta ketë bashkëshortja.

Mirëpo në të njëjtën kohë, artisti nuk ka lënë pas as karrierën pasiqë ka mbajtur mbrëmje të shumta muzikore.

Përtej kësaj ai është duke punuar në projektin e tij më të ri muzikor në studion e Alfred Sulës një nga bashkëpuntorët më të mirë të  artistit.

Kjo këngë pasi të finalizohet pritet të realizohet me videoklip nga Max Production dhe të lançohet gjatë javëve të ardhshme./Prive

Artikuj të ngjashëm