Këto të famshme shqiptare paskan qenë shoqe klase në shkollë

By

Së fundmi, Elita Rudi erdhi me një vlog të ri në kanalin e saj në Youtube.

Ajo realizoi trendin “Kush më njeh më mirë?”, duke vënë përballë nënën dhe motrën e saj.

Gjatë sfidës, motra dhe nëna e Elitës na zbuluan shumë detaje të jetës së moderatores teksa i përgjigjeshin pyetjeve të saj.

Gjithashtu, u zbulua se në klasë, Elita kishte pasur shoqe edhe dy gra tjera shumë të njohura të industrisë sonë.

Bëhet fjalë për aktoren Fiona Gllavica që u bë e njohur me rolin e Pajtesës në “Çka ka shpija” dhe Morena Tarakun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm