Besnik Qaka sapo na ëmbëlsoi ditën me urimin për të bijën (FOTO)

By

Këngëtari Besnik Qaka, tash katër vite më parë u bë baba për herë të parë i një vajze.

Nga martesa me Lolita Begollin, atij i erdhi në jetë një vajzë e cila mbanë emrin Una dhe vitin e kaluar fëmija i tyre i dytë djali të cilin e pagëzuan me emrin Jan Qaka.

Sot vajza e tij Una feston ditëlindjen dhe në këtë datë të veçantë të saj nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga babai Besnik Qaka.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, këngëtari u shpreh:

“Urime ditëlindja e 4-ët ,të uroj me gjithë zemër çika e babit”.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm