Bebe Rexha tenton ta imitojë Kim Kardashian, por “dështoi” (FOTO)

By

Kim Kardashian u bë e njohur për të pasmet e saj bombastike, por këtu udhë hic s’i lëshon këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, e cila po ashtu ka një fizik të bëshëm dhe me forma.

Madje Bebe e ka sfiduar veten në imitimin e njërës prej fotografive më të famshme të yllit televiziv Kim, e cila 2 vjet më parë kishte realizuar një set fotografik krejtësisht e zhveshur përderisa në të pasme mbante një shishe shampanje.

Megjithatë Rexha s’ka shkuar aq larg sa të jetë në gjendje të mbajë një shishe në të pasme, por është treguar më solide duke vendosur në fundshpinë një kanaçe birre. /Prive.al

Thank you Mexico ?? (Trying to recreate the kim K Thing. No where near it. Tried my best.)

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm