Arbenita konfirmon shtatzëninë (FOTO)

By

Arbenita Ismajli ka konfirmuar shtatzëninë.

Ajo ndau fotografi të reja duke shkruar ‘Jam shtatzënë’.

Modelja dhe reperi Fero së shpejti bëhen prindër për herë të parë. Ata janë në pritje të një vajze.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm