Një baladë e bukur dashurie: “Gabimin Falma” nga Krenar Krasnqi

By

Këngëtari kosovar, Krenar Krasniqi, sapo ka publikuar baladën e tij të dashurisë.

“Gabimin falma” është kënga e re e Krasniqit, e shoqëruar edhe me video klip. Tekstin e këngës e ka shkruar Wirusi, ndërsa vargjet i dedikohen një dashurie të pafat dhe që ka përfunduar me ndarje.

Klipi i Krasniqit nga ngjyra krejtësisht verore ndërsa në pamje, nuk mungon as një vajzë e bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm