Lajm fantastik! Këngëtari shqiptar bëhet baba pas shumë vitesh martesë

By

Një lajm i bukur vjen nga këngëtari i mirënjohur, Malësori.

Malësori dhe Fatmirja po bëhen prindër për herë të parë

Ai dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin, Malësori e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Sot, Fatmiren dhe mua, na bekoi Zoti dhe na i fali binjakët, vajzën Lurën e djalin Lekë. Lurë e Lekë, paçi jetën e gjatë dhe të lumtur” – është shprehur mes tjerash ai.

Lindja është kryer në QKUK, me ç’rast, Malësori e ka falënderuar gjithë stafin.

Me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm