Ky është formati që e rikthen Eno Popin në televizion

By

Eno Popi këtë sezon televiziv u përkushtua në radio por duket se nuk do t’i mungojë as televizionit pas mbylljes së programit “Dilema”, diktuar nga situata me pandeminë COVID-19.

View this post on Instagram

TA GËZOJË KUSH DO E FITOJE SOT. @dilema_dealornodeal @topchannelalbania LIVE 18.00📺. Shihemi😘

A post shared by Eno POPI (@enopopi) on

Gazetari i njohur do të vijë me një format të ri në Top Channel.

Emri i programit është “Kandidati” dhe do të ketë në fokus profilet e të gjithë kandidatëve që do garojnë në zgjedhjet e Prillit të vitit 2021.

Në të gjithë Shqipërinë, Eno do t’iu japë zë aspirantëve në politikë.

Nuk dihet nëse është rastësi por titulli i emisionit është i njëjti me atë të një prej librave të Drejtorit të Përgjithshëm të Top Channel, Ben Blushit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm