Kënga e re e Kevin Edmond e destinuar për tregun e huaj?!

By

Pak muaj më parë Kevin Edmond solli “Ye Ye Ye” në duet me Vig Poppa.

Një kombinim interesant mes muzikës shqipe dhe asaj latine e cila u pëlqye tejet shumë, e më pas erdhi dueti me El Nikon.

Mirëpo, artisti shqiptaro-latin që jeton në Suedi duket se nuk ka pushuar.

Përmes rrjeteve sociale ka treguar se shumë shpejt do të publikoj një tjetër video në Youtube duke mos dhënë detaje tjera.

Burime pranë artistit tregojnë se kënga është e destinuar për tregun ndërkombëtar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm