Njoftohuni nga afër me binjakët e Genta Ismajlit (FOTO)

By

Është publikuar fotoja e plotë e binjakëve të Genta Ismajlit.

Blue Ivy dhe Icon janë dy vogëlushët që artistja solli në jetë gjatë janarit dhe vetëm sot e ndau portretin e tyre në rrjete sociale.

Genta dhe i dashuri i saj turk, Usta u bënë prindër për herë të parë pas vitesh në lidhje.

Më poshtë fotografia e plotë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm