A ka patur ndonjëherë kontakt intim me gjininë e njejtë Jonida Vokshi?! (VIDEO)

By

Intervista më e shkurtër e Prives këtë javë ishte e rezervuar për aktoren dhe prezantuesen e njohur Jonida Vokshi.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami, Jonida u përgjigjë mjaft sinqerisht duke mos hezituar të japë përgjigje mjaft interesante.

E pyteur për aktorin më të mirë shqiptarë, ajo dha dy emra teksa ka treguar se nuk konsumon lëndë narkotike.

A ka patur kontakt intim me gjininë e njejtë e a del në qytet pa sytjena?!

Këto e shumë përgjigje tjera do të mund t’i kuptoni përmes kësaj videoje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm