Keith na prezanton me nënën e tij dhe ajo duket si vajzë e re

By

Futbollisti, Keith Groeneveld që u bë i njohur për lidhjen e tij me aktoren Adriana Matoshi na ka prezantuar me nënën e tij.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram futbollisti uron të ëmën për ditëlindje duke ndarë edhe një fotografi krah saj.

“Urime ditëlindjen nënë”, shkruan ai teksa shfaqet i buzëqeshur pranë të ëmës.

View this post on Instagram

A post shared by Keith Owen Groeneveld (@kidoisthename)

Kujtojmë se muaj më parë, aktorja Adriana Matoshi dhe Keith i dhanë fund lidhjes.

Në mars të këtij viti, lajmin e kishte konfirmuar futbollisti në një prononcim ekskluziv për Prive ku veç tjerash pati edhe një mesazh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm