Kjo është këngëtarja e famshme me të cilën do që të martohet GASHI

By

GASHI na ka treguar të gjithëve se kush është femra me të cilën do që të martohet një ditë.

Mbase nuk do t’ju kishte shkuar kurrë në mendje, e as edhe neve, por ADELE qenka e preferuara e tij.

Kështu ka thënë vet reperi me prejardhje shqiptare, pasi postoi një fotografi të saj duke shkruar: “Një ditë do të të martoj”, duke etiketuar edhe këngëtaren.

Nëse nuk e dini, Adele së fundmi është divorcuar nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe fëmijë, por të ardhmes nuk i dihet.

Mbase Gashi dhe Adele një ditë do të martohen…Si thoni ju?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm