Shyhretja dhe Engjëllusha u këndojnë hallave më të mira në këngën e re

By

Fundi i vitit po afron dhe artistet nënë e bijë, Shyhretja dhe Engjellusha sollën një bashkëpunim për t’i mbushur me hare festat.

Në bashkëpunimin e radhës dyshja artistike sollën “Oj hallat e mia” duke i kënduar raporteve të bukur familjare.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm