Keisi pranon dhuratë luksoze për ditëlindje dhe nuk është nga Stresi

By

Keisi – ish bashkëshortja e reperit Stresi, është surprizuar sot në ditëlindjen e saj.

Ajo pranoi një dhuratë super luksoze, një makinë të cilën e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Kjo dhuratë nuk ishte nga Stresi por nga nëna e saj të cilën ajo e falënderoi publikisht duke i thënë se është më e mira.

“Jam definitivisht vajza më me fat në botë. Faleminderit nënë. Je nëna më e mirë në botë”, shkroi ajo poshtë imazhit.

Urime Keisi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm