Del promo: Aktori nga Kosova pjesë e ‘The Blacklist’

By

Pak javë më parë iu njoftuam se aktori shqiptar nga Kosova Kushtrim Hoxha do të jetë pjesë e një prej episodëve të ‘The Blacklist’.

E tashmë është publikuar edhe traileri i episodit të radhës të serialit, që pritet të dalë në Mars të vitit 2020 ku shfaqet edhe Kushtrimi.

‘The Blacklist’ është serial televiziv ku përfshihet FBI dhe oficerët e forcave amerikane. Episodi i parë i serialit është lansuar në vitin 2013-të

Bashkangjitur gjeni videon e plotë të trailerit të episodit.

Artikuj të ngjashëm