Këngëtari i famshëm bëhet baba për herë të tretë (FOTO)

By

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias janë bërë prindër për herë të tretë.

Anise çifti e mban shumë të fshehtë jetën e tyre, ka qenë vëllau i Enriques, Julio Iglesias, që ka konfirmuar këtë lajm për një media kiliane.

Ai ka refuzuar ta tregojë gjininë e fëmijës duke thënë: “Është e fshehtë”, ndërsa ka shtuar: “Vëllai im tash i ka tre fëmijë. Ai është shumë i lumtur”.

Ish-tenistja 38 vjeçare dhe këngëtari spanjoll 44 vjeçar i kanë dy fëmijë bashkë, binjakët Lucy dhe Nicholas.

Artikuj të ngjashëm