Ardian Bujupi sërish në bashkëpunim (FOTO)

By

Pas këngës së fundit ‘Modela’ që pati goxha sukses, Ardian Bujupi ka paralajmëruar projekt të ri.

Këngëtari ndau një imazh në Instagram me anë të cilit edhe e dha lajmin.

Kënga quhet ‘Panorama’ dhe vjen në duet por emrin e artistit apo artistes, ai nuk e ka zbuluar ende.

Me kë po mendoni se mund të jetë projekt i radhës?/Prive.al

View this post on Instagram

NEXT SONG WITH…. #panorama 🇦🇱🇽🇰

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Artikuj të ngjashëm