Klajdi, Bruno, Andrea dhe Flori sjellin remix të “Plas”

By

Kënga “Plas” është këngë që u kompozua dhe u shkrua nga Flori Mumajesi.

Ishte kjo këngë që i solli fitoren artistit në “Kënga Magjike 2018”, duke mbledhur plot 1092 pikë në finalen e madhe të edicionit të 20-të të spektaklit.

Sot, çunat e ThreeDots sollën një ripërpunim të kësaj kënge në bashkëpunim me Andrea.

Projektin e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm