Elvana të lë pa fjalë me urimin për Florin

By

Nuk njihet si person që thurr elozhe publikisht por kur fjalët të dalin nga shpirti, nuk ka se si të ndodh ndryshe përpos që urimi të rezultoj fantastik.

I tillë është edhe ai i Elvana Gjatës për mikun e saj Florin që sot mbush 34 vite jetë.

Përmes një postimi ku shfaq një imazh të kolegut, Elvana është shprehur tejet krenare dhe mes tjerash edhe e ka falemnderuar Florin për gjithçka gjatë viteve  bashkë shkruan Prive.al.

Ky është postimi i plotë:

Ne diten e lindjes tende je bekuar me muzike,dhe ti e krijove prej shpirtit,ja dole,qe ajo te jetoj pergjithmone..
A nuk ndihesh krenar?
Me siguri po.Njesoj dhe une.
Sot ne diten tende te lindjes ke duartrokitjen me te madhe te mirenjohjes time per gjithcka qe kam mesuar prej teje!

Artikuj të ngjashëm