Kë zgjedh Ardian Bujupi mes Elvanës dhe Xhensilës? (VIDEO)

By

Sonte në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, I ftuar ka qenë Ardian Bujupi.

Këngëtari i cili rrallë herë prezantohet në intervista, ka treguar shumë gjëra rreth karrierës dhe jetës personale.

Ndër të tjerash, ai foli edhe për projektin e fundit me Xhensila Myrtezajn, i cili ka arritur mbi 3 milionë klikime në YouTube.

Por, kë zgjedh Ardiani mes Elvanës dhe Xhensilës?

Videoja e mëposhtme sjellë rubrikën “Haje ose Thuaje”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm