Vaksinohet edhe një tjetër këngëtar shqiptar

By

Vaksinimi po kryhet në masë të madhe dhe i fundit këngëtar që u inokulua është Shkumbin Ismaili.

Ai publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram për të dokumentuar imunizimin kundër COVID-19 dhe për të bërë thirrje për vaksinim.

Së fundmi, këngëtari ka njoftuar se ka ndërruar jetë gjyshi i tij. Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm