Kë “i’a dojnë” Elgitit?! (Video)

By

Këngëtari dhe producenti Elgit Doda ishte këtë të shtunë protagonist në intervistën më të shkurtër.

Për të seksi më i mirë është para darke e ndërsa në dasmën e Sinan Hoxhës ka treguar që ka kërcyer shumë.

Doda tregoi që nuk do e falte tradhëtinë madje ‘do i’a thyente kokën’.

I pyetur nëse dikush i ka thënë të du majmunin, Elgiti u shpreh se i ka thënë se i dojnë diçka tjetër.

Për ta kuptuar se kë dhe përgjigjet tjera mund ti ndiqni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm