Kush është ‘papaku’ i Nora Istrefit ?!

By

Rikthimi në muzikë pas një pauze për secilin artist paraqet një sfidë më vete. Shumë punë dhe energji përqendrohen në mënyrë që ky rikthim të jetë më i miri i mundshëm.

Por, shpeshherë ai shoqërohet me debakël.

E njejta nuk vlen për Nora Istrefin që dy ditë më parë publikoi këngën e re ‘Sa t’kom dasht’ e cila në minutat e parë nga publikimi vulosi epitetin e një super-hiti.

Këngëtarja për këtë projekt dhe jo vetëm do të flas këtë të Shtunë në Prive.

Kush është ‘papaku’ i Nora Istrefit që përmendet në këngën e re ?! A do sjell ajo album ?! Sa i pengojnë thashethemet për jetën private dhe akuzat për kopjim ?!

Pyetjet marrin përgjigjje nesër me fillim nga ora 19:00.

Artikuj të ngjashëm