Baby G ndahet nga i dashuri pak pasi sollën projektin e përbashkët (FOTO)

By

Para disa ditësh, Baby G dhe I dashuri I saj Lim Hoti, sollën një projekt të përbashkët të paralajmëruar kohë më parë.

Çifti ishin të lidhur shumë me njëri-tjetrin madje këtë e dëshmonin edhe përmes postimeve në rrjete sociale.

Por me sa duket gjithçka ka marrë fund.

Baby G dhe Lim Hoti janë ndarë. Këngëtarja nuk e ndjek më reperin në Instagram dhe I ka hequr të gjitha fotografitë nga llogaria e saj në Instagram.

Të ketë krizë mes çiftit apo ndarje përfundimtare nuk dihet ende…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm